JOWITA 54050-1T GLOBO lampička | 1x E27 | bílá | Š: 35 cm |
Kód: 54050-1TSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, průměr 29 cm, výška 25 cm, bez žárovek...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, DxŠxV: 35x17x25 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, nastavitelné, DxŠxV: 90x17x25 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, bílý kov, bílé dřevo, keramika bílá a černá, ŠxV: 17x17 cm, hloubka 22 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, DxŠxV: 85x17x120 cm, bez...
Stojací lampa, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, výškově nastavitelné,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, ŠxV: 17x32 cm, hloubka 26...
Detailní popis produktu
Stolní lampička ze série Jowita má jednoduchý design vyrobený z bílého kovu a keramiky. Stolní lampu 55 cm lze zapnout nebo vypnout pomocí přiloženého vypínače. Stínidlo (průměr 17 cm) lze navíc osadit žárovkou E27 dle vlastního výběru, která umožňuje určit barvu světla a jas dle vašich představ. Stolní lampička Jowita dokáže vytvořit stylovou atmosféru ve vašem interiéru a celkový obraz můžete doplnit dalšími předměty z této série.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.15 kg |
| EAN: | 9007371405459 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a keramika |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 55 cm |
| ? Šířka: | 35 cm |
| ? Hloubka: | 18 cm |
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kabel PVC černý,...
Stolní lampička, keramická, bílá,zlatá barva, textil bílý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov nikl matný, kov chromovaný, sklo bílé, textilní kabel černý, kolébkový...
Stolní lampička, plast, chrom, bílý, hliník, flexo, dotykový vypínač ON/OFF, dotykový stmívač,...
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosazný...
Stolní lampička, kov mosaz, skleněná koule bílá, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov nikl matný, textil zlatý, akrylové křišťály průhledné, kabel 1,5 m, vypínač,...
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, sklo O2x12cm, 2x10cm, včetně 10676 LED LM, vypínač,...
Stolní lampička, kov stříbrný, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V..
Stolní lampička, kov bílý, akryl čirý, křišťálový efekt, stmívatelné, regulace dotykového...
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, textilní černý kabel, dotykový zapínač On/Off, průměr 9...
Stolní lampička kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, kabel PVC černý, vypínač na...
Stolní lampička, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, dotykové zapínání/vypínání,...
Stolní lampička, kov nikl matný, sklo kouřové, černobílý textilní kabel 1,5 m, dotykový vypínač,...
Stolní lampička, kov zlatý, sklo zelené, vypínač, DxŠxV: 25x19x36 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


