RIHA 56140-4T GLOBO lampička | 4x G9 | LED | 14W | nikl | Š: 27 cm |
Kód: 56140-4TSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200 mm, sklo průměr...
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 250x260x125 mm, sklo průměr 1x10cm, 1x12cm,...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 280x210x190 mm, sklo průměr 2x10cm, 1x12cm včetně...
Stojací lampa, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, nožní spínač na kabelu, DxŠxV: 295x280x1550 mm,...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 870x280x370 mm, sklo průměr 5x10cm, 4x12cm včetně 9xG9...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 870x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, kov nikl, skleněné koule bílé, černý PVC kabel, výškově nastavitelné, průměr...
Detailní popis produktu
Objevte elegantní stolní lampu RIHA a dodejte svému domovu punc nadčasové krásy. Tato lampa je vyrobena z matného niklového kovu a opálového skla a bez problémů zapadne do každého interiéru. S rozměrem 270x230x510 mm a délkou kabelu 1500 mm nabízí všestranné možnosti umístění. Praktický kolébkový vypínač na kabelu umožňuje pohodlné ovládání. Stolní lampička RIHA je osazena čtyřmi energeticky účinnými LED žárovkami G9 (3,5W, 230V), které poskytují teplé, příjemné osvětlení se světelným zdrojem 350lm a výkonem 310lm při barevné teplotě 3000K. Dodejte svému domovu stylový design se stolní lampou RIHA.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371454839 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Patice žárovky: | G9 |
| ? Spotřeba: | 14W |
| ? Světelný tok: | 4x310lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 51 cm |
| ? Šířka: | 27 cm |
| ? Hloubka: | 23 cm |
Stolní lampička kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, textilní černý kabel, dotykový zapínač On/Off, průměr 9...
Stolní lampička, přírodní dřevo, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov černý, plast, nastavitelné, vypínač, Š x V: 40x59 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosazný...
Stolní lampička, plast, bílá, chrom, s hodinami a budíkem, flexi, stmívatelné, fixace barev,...
Stolní lampička, keramika šedá, textil bílý, kabel 1,2m, vypínač, D x Š x V: 13x11x29 cm, bez...
Stolní lampička, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý, dotykové...
Stolní lampička, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, s vypínačem na kabelu, DxŠxV: 24x19x48 cm,...
Stolní lampička, plast, chrom, bílý, hliník, flexo, dotykový vypínač ON/OFF, dotykový stmívač,...
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kabel PVC černý,...
Stolní lampička, černý kov, dřevo přírodní, černý kov, vypínač, D x Š x V: 33x18x55 cm, bez...
Stolní lampička, hliník a plast šedý, plast opál, kabel PVC černý, dotykové zapnutí/vypnutí,...
Stolní lampička kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, hliník imitace dřeva, kabel PVC...
Stolní lampička kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, kabel PVC černý, vypínač na...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


