RIHA 56140-7H GLOBO závěsné | 7x G9 | 3,5W | stříbrná | Š: 55 cm |
Kód: 56140-7HSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200 mm, sklo průměr...
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 250x260x125 mm, sklo průměr 1x10cm, 1x12cm,...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 280x210x190 mm, sklo průměr 2x10cm, 1x12cm včetně...
Stolní lampička, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 870x280x370 mm, sklo průměr 5x10cm, 4x12cm včetně 9xG9...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 870x345x1200 mm, sklo průměr...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov nikl, skleněné koule bílé, černý PVC kabel, výškově nastavitelné, průměr 550 mm, výška max. 1200 mm, včetně žárovek 7x G9 LED, 3.5W 230V, zdroj 350lm, výstup 310lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.77 kg |
| EAN: | 9007371462506 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 7 |
| ? Žárovka: | je přibalena |
| ? Patice žárovky: | G9 |
| ? Spotřeba: | 3,5W |
| ? Světelný tok: | 350lm |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 55 cm |
| ? Hloubka: | 55 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý a zlatý, sklo černé a zlaté, černý textilní kabel, průměr 30 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max....
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-33 cm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, sklo amber, hnědý textilní kabel, průměr 30 cm, výška 150 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo černé, skleněné křišťály, textilní kabel šampaň, DxŠxV: 90x6x...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, skleněné křišťály, textilní černý kabel, DxŠxV: 90x6x...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, průměr 25 cm, výška max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 103x32x max. 120 cm, bez žárovek 8xE27,...
Závěsné svítidlo kovové černé, sklo černé jantarové, kabel černý, průměr 16 cm, výška max. 120...
Závěsné svítidlo, kov šedý, sklo opál, vypínač, průměr 33 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý a bílý, kov vzhled dřeva, černý PVC kabel, průměr 15 cm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 111x18x120 cm, bez žárovek 4xE27, max. 60W...
Závěsné světlo nikl matný, chrom, černý textilní kabel, DxŠxV: 90x20x max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, průměr 20 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, nikl, textil bílý, průhledný akryl, transparentní kabel, průměr 45 cm, výška...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

