HADERA 15465-4H GLOBO závěsné | 4x E27 | černá | Š: 98 cm |
Kód: 15465-4HSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo přírodní barva, sklo kouřová barva, kabel na omotání, DxŠx...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 34 cm, výška 22 cm, bez žárovek 3xE27, max. 60W...
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo, vypínač, průměr 10 cm, výška 22 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, ŠxV: 10x23 cm, hloubka 15 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 9x20 cm, hloubka 18 cm, bez žárovky...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 28x9x22 cm, bez žárovek 2xE27, max....
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 47x9x22 cm, bez žárovek 3xE27, max. 15W 230V.
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo, DxŠxV: 98x10x max. 120cm, bez žárovek 4xE27, max. 60W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 9007371411849 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 98 cm |
| ? Hloubka: | 10 cm |
Závěsné svítidlo, mosaz, jantarové sklo, černý textilní kabel, průměr 30 cm, výška max. 120 cm,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, průměr 20 cm, výška max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, textil zlatý, akrylové křišťály, průměr 40 cm, výška max. 140...
ZZávěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Závěsné svítidlo, kov grafit/vzhled dřeva, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1x...
Závěsné svítidlo, kov černý, akryl černý, opál, stmívatelné, fixace barvy, paměťové funkce, noční...
Závěsné svítidlo, kov, nikl, samet šedý, průhledné křišťály, stínítko s dekorativním děrováním,...
Závěsné svítidlo, bílý kov, s korkem, DxŠxV: 69x20x max. 150 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Závěsné svítidlo, nikl matný, chrom, černý textilní kabel, průměr 30 cm, výška max. 150 cm, bez...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, kov matný, černý PVC kabel, průměr 30 cm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kov imitace dřeva, sklo kouřové, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo opál, DxŠxV: 19x14x max. 90 cm, bez žárovky 1xE14, max. 40W 230V.
Závěsné svítidlo, kov černý a zlatý, sklo černé a zlaté, černý textilní kabel, průměr 30 cm,...
Závěsné svítidlo, černý kov, černý textil, zlatý akryl, černý textilní kabel, DxŠxV: 77x23x max....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

