HADERA 15465W GLOBO nástěnné | 1x E27 | černá | Š: 10 cm |
Kód: 15465WSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo, DxŠxV: 98x10x max. 120cm, bez žárovek 4xE27,...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 34 cm, výška 22 cm, bez žárovek 3xE27, max. 60W...
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo, vypínač, průměr 10 cm, výška 22 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 9x20 cm, hloubka 18 cm, bez žárovky...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 28x9x22 cm, bez žárovek 2xE27, max....
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 47x9x22 cm, bez žárovek 3xE27, max. 15W 230V.
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, ŠxV: 10x23 cm, hloubka 15 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 9007371402847 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 23 cm |
| ? Šířka: | 10 cm |
| ? Hloubka: | 10 cm |
Nástěnné svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 16...
Nástěnné svítidlo, černý kov, dřevo přírodní, černý kov, vypínač, ŠxV: 14x30 cm, hloubka 18 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov, bílá, akryl opál, malý čtverec otočný, ŠxV: 17x20 cm, hloubka 5,5 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, plast bílý, PVC kabel bílý, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, směr světla dolů, ŠxV: 18x22 cm, hloubka 24 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kolébkový...
Nástěnné svítidlo, dřevo hnědé, kov černý matný, zlatý, dřevo dubový vzhled, ŠxV: 14x18 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník nikl matný, hliník bílý, plast transparentní, kolébkový...
Nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, sklo bílé, otočné/výklopné, DxŠxV:10x12x12cm, včetně žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý zlatý, kov černý, vypínač, ŠxV: 12x17 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, kov chrom, ŠxV:8x7,8cm, H:9,5cm, včetně žárovky 1xGU10 LED 3W...
Nástěnné svítidlo, chrom, dřevo, vypínač, VxŠ: 20x9,5 cm, hloubka 17,5 cm, bez žárovky 1xE14 R50...
Nástěnné svítidlo, chrom, plast opál bílý, průměr 20 cm, hloubka 7 cm, včetně 1xLED 9W 230V,...
Nástěnné svítidlo kov černá matná, vypínač, filmový reflektor, pohyblivé klapky, ŠxV: 160x215 mm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

