KRIS 54356-1 GLOBO nástěnné | 1x E14 | nikl | Š: 12,5 cm |
Kód: 54356-1Související produkty
Stropní a nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxV: 28x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, nastavitelné, DxV: 70x18 cm,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, výškově nastavitelné, DxŠxV:...
Stolní lampička, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, flexi, vypínač, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 40 cm, výška max. 130...
Závěsné svítidlo, nikl matný, chrom, skleněné krystaly, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, nikl matný, chrom, skleněné krystaly, průměr 25 cm, výška max. 120 cm, bez...
Náhradní sklo pro sérii 54356
Detailní popis produktu
Nástěnné bodové svítidlo kombinuje materiál a design. Nikl-matná nástěnná deska tohoto nástěnného svítidla, která je vybavena vypínačem, nese elegantní pohyblivé bodové svítidlo vyrobené z drahých skleněných krystalů orámovaných v pochromovaném kovu. Toto bodové svítidlo má patici E14, díky které si sami určíte zdroj světla a tím i intenzitu světla a barvu světla (max. 40W). LED žárovky doporučujeme pro jejich úsporu energie a dlouhou životnost. Další modely ze stejné řady reflektorů by mohly doplnit obraz ve vašem obývacím pokoji..
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 9007371357253 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | chrom, nikl mat a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Chytré funkce: | vypínač |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 16 cm |
| ? Šířka: | 12,5 cm |
| ? Hloubka: | 9,2 cm |
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, plast čirý, ŠxV: 220x220 mm, hloubka 50 mm, LED...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov v barvě imitující dřevo, hnědý, vypínač, ŠxV: 15x19 cm, hloubka...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Nástěnné svítidlo, černé, stará mosaz, ŠxV: 22x20 cm, hloubka 26cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové, DxŠxV: 10x22,5x17 cm, bez...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, plast čirý, ŠxV: 200x200 mm, hloubka 50 mm, LED...
Nástěnné svítidlo kov mosaz matná, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x80x150 mm, včetně LED 10W 230V,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, ŠxV: 135x185 mm, hloubka 203 mm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, kov imitace dřeva, směr světla: dolů, ŠxV:...
Klipsové svítidlo, kov nikl, plast černý, PVC kabel transparentní, s vypínačem na kabelu, Flexo,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, akryl bílý, kolébkový vypínač na výrobku,...
Nástěnné svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, vypínač, ŠxV: 13x15 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



