BRISBON 57850W GLOBO nástěnné | 1x GU10 | černá | Š: 7 cm |
Kód: 57850WSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, kolébkový vypínač, Šx výška...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 260x60x120 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 410x60x120 mm, bez...
Bodové svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, DxŠx výška 560x60x120 mm, bez...
Stojací lampa, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC černý, kolébkový vypínač, flexo, Šx výška 70x430 mm, hloubka 330 mm, délka kabelu 1500 mm, bez žárovky 1xGU10 max. 25W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 9007371447619 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Chytré funkce: | přívodní kabel |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 43 cm |
| ? Šířka: | 7 cm |
| ? Hloubka: | 7 cm |
Nástěnné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály, ŠxV: 58x36 cm, hloubka 28 cm, bez žárovek 2xE14, max....
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov v barvě imitující dřevo, hnědý, vypínač, ŠxV: 15x19 cm, hloubka...
Nástěnné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, ŠxV: 16x18 cm, hloubka 30 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník nikl matný, hliník bílý, plast transparentní, kolébkový...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, flexo, vypínač, ŠxV: 9x50 cm, hloubka až 35 cm, včetně...
Nástěnné svítidlo, černý kov, dřevo přírodní, černý kov, vypínač, ŠxV: 14x30 cm, hloubka 18 cm,...
Nástěnné svítidlo, nikl matný, flexi, bílé sklo, transparentní kabel 1,5m, vypínač, 30x24x46 cm,...
Nástěnné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, ŠxV: 19x26 cm, hloubka 28 cm, bez žárovky 1xE27,...
Nástěnné svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, Šx výška 70x140 mm, hloubka 145 mm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, mosaz, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44...
Nástěnné svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, ŠxV: 80x130 mm, hloubka...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kolébkový vypínač na výrobku, ŠxV:...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové, DxŠxV: 10x22,5x17 cm, bez...
Nástěnné svítidlo kov nikl matný, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x130x74 mm, včetně LED 10W 230V,...
Nástěnné svítidlo, hliníková bílá, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač ŠxV: 30x8 cm,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

