SIEGFRIED 41751-8B GLOBO LED nástěnné | LED | černá | Š: 8W |
Kód: 41751-8BSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo hliníková bílá, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač, ŠxV: 23x8 cm,...
Nástěnné svítidlo, hliníková bílá, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač ŠxV: 30x8 cm,...
Nástěnné svítidlo, hliník černý, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač, ŠxV: 30x8 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov v barvě imitující dřevo, akryl, opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač,...
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, hliník černý, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač, ŠxV: 23x8 cm, hloubka 5 cm, včetně 1xLED 8W 230V, 850lm zdroj, 240lm výstup, 3000K.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 9007371402366 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | hliník a akryl |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Chytré funkce: | vypínač, zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 8W |
| ? Světelný tok: | 240lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 8 cm |
| ? Šířka: | 22,5 cm |
| ? Hloubka: | 22,5 cm |
Klipsové svítidlo, kov nikl, plast černý, PVC kabel transparentní, s vypínačem na kabelu, Flexo,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, černý kov, dřevo přírodní, černý kov, vypínač, ŠxV: 14x30 cm, hloubka 18 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, s vypínačem, ŠxV: 9x13 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kolébkový...
Nástěnné svítidlo hliníková bílá, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač, ŠxV: 23x8 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosaz,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Nástěnné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály, ŠxV: 58x36 cm, hloubka 28 cm, bez žárovek 2xE14, max....
Nástěnné svítidlo kov nikl matný, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x130x74 mm, včetně LED 10W 230V,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, kov imitace dřeva, vypínač, ŠxV: 15x19 cm, hloubka 19 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov černý, flexo, bez stínítka, vypínač, ŠxV: 9x53 cm, hloubka až 40 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, ozdobné linky, DxŠ: 22x23 cm, hloubka 7 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, plast bílý, PVC kabel bílý, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, flexo, vypínač, ŠxV: 9x50 cm, hloubka až 35 cm, včetně...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

