SALVY 15786W GLOBO nástěnné | 1x E27 | černá;mosaz | Š: 15 cm |
Kód: 15786WSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Stolní lampička, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo jantarové/čiré, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, směr světla: dolů, Šx výška 150x350 mm, hloubka 240 mm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.15 kg |
| EAN: | 9007371451609 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 35 cm |
| ? Šířka: | 15 cm |
| ? Hloubka: | 15 cm |
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosaz,...
Nástěnné svítidlo, kov černý zlatý, kov černý, vypínač, ŠxV: 12x17 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosaz,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, flexo, bez stínítka, vypínač, ŠxV: 9x53 cm, hloubka až 40 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, nikl matný, flexi, bílé sklo, transparentní kabel 1,5m, vypínač, 30x24x46 cm,...
Nástěnné svítidlo, mosaz, obrazové světlo, nastavitelné, vypínač, DxV: 37x14 cm, hloubka 21 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné krystaly čiré, směr světla dolů, ŠxV:...
Nástěnné svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, ŠxV: 8x19 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, akryl bílý, kolébkový vypínač na výrobku,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, kov imitace dřeva, směr světla: dolů, ŠxV:...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, s vypínačem, ŠxV: 9x13 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, ŠxV: 16x18 cm, hloubka 30 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov, nikl matný, sklo bílé, vypínač, ŠxV: 8x15 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

