SALVY 15786T GLOBO lampička | 1x E27 | černá;mosaz | Š: 24,5 cm |
Kód: 15786TSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, směr světla: dolů, Šx...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo jantarové/čiré, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Detailní popis produktu
Stolní lampička, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠx výška 245x180x550 mm, délka kabelu 1500 mm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.07 kg |
| EAN: | 9007371454600 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 55 cm |
| ? Šířka: | 24,5 cm |
| ? Hloubka: | 18 cm |
Stolní lampička, nikl, sklo opál, satinované, kolébkový vypínač na kabelu, průměr 150 mm, výška...
Stolní lampička, keramická, bílá,zlatá barva, textil bílý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, přírodní dřevo, textil bílý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov mosaz, textil černý, textilní kabel barvy šampaň, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička plast černý matný, chrom, plast satin, dotykové zapínání/vypínání, plynulé...
Stolní lampička, kov nikl, akryl čirý, satinovaný povrch, bílý PVC kabel, dotykové...
Stolní lampička, kov chrom, sklo průhledné, bílý textil, bílý plast, průhledný PVC kabel,...
Stolní lampička, kov bílý, hliník nikl, hliník bílý, plast průhledný, kabel PVC bílý, kolébkový...
Stolní lampička, kov nikl, textil bílý, kabel textil černý, kolébkový vypínač na kabelu, kovový...
Stolní lampička kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Stolní lampička, kov černý, akryl čirý, křišťálový efekt, stmívatelné, plynulá regulace...
Stolní lampička kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, kabel PVC černý, vypínač na...
Stolní lampička, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý,...
Stolní lampička, keramická, zlaté barvy, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička plast šedý matný, chrom, plast satin, dotykové zapínání/vypínání, plynulé...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

