JAMES 57919T GLOBO lampička | 1x GU10 | mosaz | Š: 16,5 cm |
Kód: 57919TSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, Šx výška 70x140 mm, hloubka 145 mm,...
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 260x60x145 mm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, DxŠx...
Detailní popis produktu
Stolní lampička, kov bronzový, hliník bronzový, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠx výška 165x120x350 mm, délka kabelu 1500 mm, bez žárovky 1xGU10 LED, max. 5W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| EAN: | 9007371453894 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | kov, hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 35 cm |
| ? Šířka: | 16,5 cm |
| ? Hloubka: | 12 cm |
Stolní lampička, kov nikl matný, kov chromovaný, sklo bílé, textilní kabel černý, kolébkový...
Stolní lampička, keramická, zlaté barvy, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, s vypínačem na kabelu, DxŠxV: 24x19x48 cm,...
Stolní lampička kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, kabel PVC černý, vypínač na...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Stolní lampička, kov modrý, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V.
Stolní lampička, chromovaná, keramika, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, kolébkový vypínač na kabelu, průměr 110 mm, výška...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné křišťály průhledné, kabel textil černý,...
Stolní lampička, bílý kov, světlé dřevo, kabel 1,5 m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez...
Stolní lampička, kov černý, kov zlatý, sklo jantarové, kabel PVC černý, dotykové...
Stolní lampička, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠx výška...
Stolní lampička, keramická, bílá,zlatá barva, textil bílý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, flexi, vypínač, DxŠxV:...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

