JAMES 57919-3H GLOBO závěsné | 3x GU10 | mosaz | Š: 21 cm |
Kód: 57919-3HSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, Šx výška 70x140 mm, hloubka 145 mm,...
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 260x60x145 mm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, DxŠx...
Stolní lampička, kov bronzový, hliník bronzový, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, průměr 210 mm, výška max. 1200 mm, bez žárovek 3xGU10, max. 25W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.06 kg |
| EAN: | 9007371453887 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | kov, hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 21 cm |
| ? Hloubka: | 21 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý matný, plast opál, průměr 61 cm, výška max. 120 cm, včetně 1xLED 29W...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo tmavě hnědé, hliník černý, plast bílý, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, chrom, K5 průhledné křišťály, pohyblivé, průměr kruhů 30 cm, 50 cm a 70 cm,...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Závěsné svítidlo, kov černý/zlatý, akryl opál, stmívatelné, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Závěsné svítidlo, kov černý, kov zlaté barvy, skleněné koule jantarové barvy, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, kabel PVC černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
ZZávěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, textilní kabel černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov kávová barva matná, plast opál, stmívatelné, paměťová funkce, výškově...
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška max. 100 cm, bez žárovek 5xE27,...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály, průměr 67 cm, výška max. 166 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

