DELLA 67179H2 GLOBO závěsné
Kód: 67179H2Související produkty
Stropní svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Stropní svítidlo, černý kov, šedý hliník, bílý plast, čiré plastové křišťály, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Stojací lampa, kov černý mat, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové krystaly čiré, dotykové...
Stojací lampa, kov černý mat, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové krystaly čiré, dotykové...
Stropní svítidlo, kov černý mat, nerez chrom, hliník černý mat, plastové křišťály čiré, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, zlatá nerezová ocel, hliník černý mat, čiré plastové křišťály,...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik úrovní nástěnným vypínačem, fixace barvy, paměťová funkce, noční světlo, DxŠxVxH: 820x206x1500mm, LED 40W 230V 1400lm, CCT3000/4000/6000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.49 kg |
| EAN: | 9007371462742 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, šedá, černá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 40W |
| ? Světelný tok: | 4600lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K, 4000K, 6000K |
| ? Výška: | 150 (cm) |
| ? Šířka: | 20,6 (cm) |
| ? Hloubka: | 82 (cm) |
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo satinované, průhledné, kov mosazné barvy, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové barvy, textilní kabel černý, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, průměr 25 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, křišťály K5 čiré, akryl čirý,...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, černý textilní...
Závěsné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, hnědé dřevo, průměr 44 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov kávová barva matná, plast opál, kabel PVC průhledný, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Závěsné svítidlo, kov černý, akryl satinovaný, čirý, kabel PVC černý, průměr 120 mm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov hnědý, sklo amber, průměr 20 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Závěsné svítidlo, kov bílý, plast zelený a bílý, fotbalový vzor, průměr 35 cm, bez žárovky 1xE27,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kov imitace dřeva, sklo kouřové, kabel PVC černý, průměr 200...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
