DELLA 67179D1 GLOBO stropní
Kód: 67179D1Související produkty
Stropní svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Stojací lampa, kov černý mat, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové krystaly čiré, dotykové...
Stojací lampa, kov černý mat, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové krystaly čiré, dotykové...
Stropní svítidlo, kov černý mat, nerez chrom, hliník černý mat, plastové křišťály čiré, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, zlatá nerezová ocel, hliník černý mat, čiré plastové křišťály,...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, černý kov, šedý hliník, bílý plast, čiré plastové křišťály, několik úrovní nástěnným vypínačem, fixace barvy, paměťová funkce, noční světlo, DxŠxV: 472x340x140mm, kruh šířka: 287mm a 210mm, LED 30W 230V 1200lm, CCT3000/4000/6000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.92 kg |
| EAN: | 9007371522590 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, šedá, černá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 30W |
| ? Světelný tok: | 3600lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K, 4000K, 6000K |
| ? Výška: | 14 (cm) |
| ? Šířka: | 34 (cm) |
| ? Hloubka: | 47,2 (cm) |
Stropní svítidlo, kov a hliník titanová barva, plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov černý mat, MDF vzhled tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV: 450x450x50mm,...
Stropní svítidlo, kov černý mat, zlatá nerezová ocel, hliník černý mat, čiré plastové křišťály,...
Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, DxŠx výška 730x350x70 mm, včetně...
Stropní svítidlo, plast černý, plast šedý matný, plast bílý, nastavitelné obdélníky, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, dřevo, hliník černý, silikon opál, DxŠxV: 806x290x150 mm,...
Stropní svítidlo kov, hliník černý, akryl opál, stmívatelné, přepínání nástěnným vypínačem,...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva tmavý, hliník černý, plast bílý, chrom,...
Stropní svítidlo, broušený hliník, kov šedý mat, akryl bílý mat, stmívatelné, několik úrovní...
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, plast opál, DxŠxV: 40x40x6 cm, včetně LED 18W 230V, 1950lm zdroj,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, akryl s bublinami, průměr 40 cm, DxŠxV: 44x40x11 cm,...
Stropní svítidlo, plast černý matný, šedý, akryl bílý, otočné, DxŠxV:61,4x34x9,3cm, LED 24W 230V,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
