DELLA 67179D GLOBO stropní
Kód: 67179DSouvisející produkty
Stropní svítidlo, černý kov, šedý hliník, bílý plast, čiré plastové křišťály, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Stojací lampa, kov černý mat, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové krystaly čiré, dotykové...
Stojací lampa, kov černý mat, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové krystaly čiré, dotykové...
Stropní svítidlo, kov černý mat, nerez chrom, hliník černý mat, plastové křišťály čiré, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, zlatá nerezová ocel, hliník černý mat, čiré plastové křišťály,...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik úrovní nástěnným vypínačem, fixace barvy, paměťová funkce, noční světlo, šířka: 397mm, hloubka: 60mm, včetně LED 40W 230V, výkon 1790lm, CCT 3000/4000/6000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní moderní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.24 kg |
| EAN: | 9007371468737 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, šedá, černá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 40W |
| ? Světelný tok: | 4400lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K, 4000K, 6000K |
| ? Výška: | 6 (cm) |
| ? Šířka: | 39,7 (cm) |
Stropní svítidlo kov mosaz matná barva, plast opál, průměr 350 mm, výška 30 mm, LED 22W 230V,...
Stropní svítidlo kov bílý, akryl imitace dřeva, akryl opál, DxŠxV: 300x300x50 mm, včetně LED...
Stropní svítidlo, kov bílý, hliník, plast opál bílý, kompatibilní se "Smart Home" nebo "Alexa",...
Stropní svítidlo kov šedý,černý matný, MDF imitace dřeva, plast opál, několik úrovní přes nás....
Stropní svítidlo, kov bílý, černý, MDF se vzhledem dřeva, plast opál, několik úrovní přes...
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast černý matný/bílý, několik úrovní pomocí nástěnného...
Stropní svítidlo kov mosaz matná barva, plast opál, DxŠxV: 350x350x30 mm, LED 22W 230V, 2350lm...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, stmívatelné, přepínání funkcí nástěnným vypínačem,...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast bílý se třpytivým efektem, chromový kroužek, průměr 380 mm,...
Stropní svítidlo, plast černý, plast bílý, DxŠx výška 220x220x50 mm, včetně LED 12W 230V, zdroj...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl, kompatibilní s Google Assistant a Alexa, paměťová funkce,...
Stropní svítidlo, bílý kov, čiré akrylové krystaly, plastový zrcadlový 3D efekt, čirý akryl,...
Stropní svítidlo kov bílý, akryl imitace dřeva, akryl opál, průměr 300 mm, výška 50 mm, včetně...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
