DELLA 67179H1 GLOBO závěsné
Kód: 67179H1Související produkty
Stropní svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Stropní svítidlo, černý kov, šedý hliník, bílý plast, čiré plastové křišťály, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Stojací lampa, kov černý mat, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové krystaly čiré, dotykové...
Stojací lampa, kov černý mat, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové krystaly čiré, dotykové...
Stropní svítidlo, kov černý mat, nerez chrom, hliník černý mat, plastové křišťály čiré, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, zlatá nerezová ocel, hliník černý mat, čiré plastové křišťály,...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý matný, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik úrovní nástěnným vypínačem, fixace barvy, paměťová funkce, noční světlo, DxŠxV: 1010x290x1500mm, LED 60W 230V, výkon 2650lm, CCT 3000/4000/6000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.86 kg |
| EAN: | 9007371474738 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, šedá, černá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 60W |
| ? Světelný tok: | 6600lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K, 4000K, 6000K |
| ? Výška: | 150 (cm) |
| ? Šířka: | 29 (cm) |
| ? Hloubka: | 101 (cm) |
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, křišťály K5 čiré, akryl čirý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, DxŠx...
Závěsné svítidlo, tmavě šedý kov, kouřové sklo, černý textilní kabel, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, krystaly K9 čiré, kabel PVC transparentní, průměr: 80cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý chrom, čiré skleněné křišťály, křišťály kouřové barvy, výškově...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, textil šedý, stínidlo s dekorativním děrováním, průměr 40 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo zlaté barvy, textilní kabel černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, průměr 38 cm, výška max. 120cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové barvy, textilní kabel černý, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, mosaz matná, čiré sklo, černý kabel z PVC, průměr 28 cm, výška max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, matný kov v barvě cappuccino, kouřové sklo, čirý gradient, černý textilní...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník antracit, akryl bílý, stmívatelné, několik úrovní pomocí...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, tmavě hnědé dřevo, kouřové sklo, černý PVC kabel, možnost...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, kov černý chrom, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý a zlatý, průměr 35 cm, výška 150 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
