DELLA 67179H GLOBO závěsné
Kód: 67179HSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Stropní svítidlo, černý kov, šedý hliník, bílý plast, čiré plastové křišťály, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Stojací lampa, kov černý mat, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové krystaly čiré, dotykové...
Stojací lampa, kov černý mat, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové krystaly čiré, dotykové...
Stropní svítidlo, kov černý mat, nerez chrom, hliník černý mat, plastové křišťály čiré, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, zlatá nerezová ocel, hliník černý mat, čiré plastové křišťály,...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik úrovní nástěnným vypínačem, fixace barvy, paměťová funkce, noční světlo, redukce výšky, šířka: 397mm, výška: 1500mm, LED 40W 230V 1790lm, CCT3000/4000/6000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.19 kg |
| EAN: | 9007371471737 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, šedá, černá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 40W |
| ? Světelný tok: | 4400lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K, 4000K, 6000K |
| ? Výška: | 150 (cm) |
| ? Šířka: | 39,7 (cm) |
Závěsné svítidlo, kov černý, akryl satinovaný, čirý, kabel PVC černý, průměr 120 mm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo přírodní, 3 úrovně osvětlení pomocí nástěnného vypínače.
Závěsné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, černý matný hliník, bílý plast, černý PVC kabel, možnost...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, průměr 25 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, nikl matný, plast, textil stříbrný, satin akryl, výška stínidla 20 cm.
Závěsné svítidlo, černý matný kov, tmavě hnědé dřevo, kouřové sklo, černý PVC kabel, možnost...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, tmavě hnědé dřevo, kouřové sklo, černý PVC kabel, výškově...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 77x13x max.120 cm, bez žárovek 3xE27, max. 60W...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov černý chrom, čiré skleněné křišťály, křišťály kouřové barvy, výškově...
Závěsné svítidlo, kov mosazné barvy, matný černý kov, sklo bílé, černý PVC kabel, průměr: 38cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Závěsné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, DxŠxV: 650x60x1200...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
