BEATRIX 67294D GLOBO stropní | LED | 12W | černá | Š: 33 cm |
Kód: 67294DSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, otočné,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, průměr...
Detailní popis produktu
Objevte elegantní krásu stropního svítidla BEATRIX. Díky svému matnému černému kovovému tělu a detailům ve vzhledu tmavého MDF dřeva dodá vašemu prostoru moderní a stylový nádech. Kombinace černého matného plastu a opálového plastu dodává této lampě měkké, rozptýlené světlo, které vytváří příjemnou atmosféru. S rozměry 330x310x55 mm se perfektně hodí do každé místnosti a lze jej bez námahy nainstalovat. BEATRIX je vybaven účinným LED osvětlovacím systémem, který spotřebuje 12W při produkci 1350lm zdroje a 600lm výkonu. Užijte si teplé, příjemné světlo s barevnou teplotou 3000 K. Nechte BEATRIX rozzářit vaše pokoje svým moderním designem a oslnivým světlem.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 9007371454389 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a plast |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 12W |
| ? Světelný tok: | 600lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Výška: | 5,5 cm |
| ? Šířka: | 33 cm |
| ? Hloubka: | 31 cm |
Stropní svítidlo, kov chrom, kov černý matný, broušený hliník zlaté barvy, plast bílý,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, dřevo, hliník černý, silikon opál, DxŠxV: 806x290x150 mm,...
Stropní svítidlo, kov vzhled dřeva, hliník černý matný, silikon bílý, výkyvné rameno, průměr 405...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník nikl, plast bílý, průměr 500 mm, hloubka 160 mm, včetně LED...
Stropní svítidlo, plastové černé matné, čiré plastové křišťály, nastavitelné čtverce, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva, plast opál, DxŠxV: 40x38x11 cm, včetně LED 30W...
Stropní svítidlo kov černý mat, MDF imitace dřeva, ABS černý mat, plast opál, DxŠxV: 480x300x100...
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast opál, nastavitelné, změna barvy světla pomocí nástěnného...
Stropní svítidlo, kov vzhled dřeva, hliník černý matný, akryl satinovaný, silikon bílý, průměr...
Stropní svítidlo, tmavý plast s imitací dřeva, matný černý kov, akryl bílý, DxŠx výška 730x350x70...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva, plast bílý, vícekrokový nástěnný vypínač,...
Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, DxŠx výška 630x350x70 mm, včetně...
Stropní svítidlo kov černý matný, plast opál, přepínání funkcí nástěnným vypínačem, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, tmavý plast s imitací dřeva, matný černý kov, akryl bílý, DxŠx výška 440x290x52...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo tmavě hnědé, plast opál, DxŠxV: 66x31x8 cm, včetně LED 30W...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
