BEATRIX 67294D2 GLOBO stropní | LED | 24W | černá | Š: 61 cm |
Kód: 67294D2Související produkty
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, otočné,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, průměr...
Detailní popis produktu
Ponořte se do sofistikovaného prostředí stropního svítidla BEATRIX. Jeho matné černé kovové pouzdro v kombinaci s detailem vzhledu tmavého MDF dřeva dodá vašemu pokoji moderní a zároveň hřejivou atmosféru. Směs matného černého plastu a opálového plastu poskytuje měkké, ale jasné světlo, které osvětluje místnost. S rozměry 610x310x85 mm je BEATRIX působivým poutačem a lze jej snadno instalovat. Svítidlo je vybaveno výkonným LED osvětlovacím systémem, který spotřebuje 24W při zdroji 2670lm a výkonu 1400lm. Zažijte příjemnou atmosféru s teplotou teplé bílé barvy 3000 K. BEATRIX je perfektní doplněk, díky kterému bude váš pokoj zářit jasně a stylově.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 9007371445394 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a plast |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 24W |
| ? Světelný tok: | 1400lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Výška: | 8,5 cm |
| ? Šířka: | 61 cm |
| ? Hloubka: | 31 cm |
Stropní svítidlo kov černý mat, MDF imitace dřeva, plast opál, hliník černý mat, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo tmavě hnědé, plast opál, DxŠxV: 46x23x7 cm, včetně LED 18W...
Stropní svítidlo, plast černý matný, plast černý matný, plast křišťálu čirý, plast bílý,...
Stropní svítidlo, plast černý, plast šedý matný, plast bílý, nastavitelné obdélníky, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva tmavý, hliník černý, plast bílý, chrom,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast opál, nastavitelné, změna barvy světla pomocí nástěnného...
Stropní svítidlo plast bílý, plast bílý, výkyvné rameno, DxŠx výška 515x100x72 mm, rozměry ramen:...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník černý, hliník zlatý, plast bílý, polohovatelné, DxŠx výška...
Stropní svítidlo kov černý matný, imitace dřeva, plast opál, přepínání funkcí nástěnným...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF imitace dřeva, akryl opál, stmívatelné, několik úrovní...
Stropní svítidlo, kov vzhled dřeva, hliník černý matný, silikon bílý, výkyvné rameno, průměr 405...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník černý, hliník zlatý mat, plast bílý, polohovatelné, DxŠx...
Stropní svítidlo kov, hliník černý, akryl opál, stmívatelné, přepínání nástěnným vypínačem,...
Stropní svítidlo kov černý matný, plast opál, přepínání funkcí nástěnným vypínačem, DxŠxV:...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
