BOYD 67336-12 GLOBO stropní
Kód: 67336-12Související produkty
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý mat, hliník černý mat, plast bílý, DxŠxV: 476x100x56mm, včetně LED 12W 230V, zdroj 1280lm, výkon 560lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 9007371484102 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, černá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 12W |
| ? Světelný tok: | 1280lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 5,6 (cm) |
| ? Šířka: | 10 (cm) |
| ? Hloubka: | 47,6 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
