DAKARI 67208-40N GLOBO stropní
Kód: 67208-40NSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, ABS černý mat, bílý plast, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, ABS černý mat, bílý plast, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý mat, MDF vzhled tmavého dřeva, hliník černý mat, plast bílý, DxŠxV: 1000x250x97mm, včetně LED 40W 230V, zdroj 4700lm, výkon 1920lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 9007371528479 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, černá, dřevo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 40W |
| ? Světelný tok: | 4700lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 9,7 (cm) |
| ? Šířka: | 25 (cm) |
Stropní svítidlo, plast černý, plast bílý, výkyvné rameno, DxŠx výška 515x100x72 mm, rozměry...
Stropní svítidlo, kov a hliník černý matný, plast opál, otočné, DxŠxV: 865x400x88 mm, včetně LED...
Stropní svítidlo, broušený hliník, kov šedý mat, akryl bílý mat, stmívatelné, několik úrovní...
Stropní svítidlo, kov černý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, SmartLight, paměťová funkce,...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF tmavě hnědý, plast opál, otočné, DxŠxV: 69x37x11 cm, včetně LED...
Stropní svítidlo, MDF šedý, plast v barvě šampaň, plast bílý, DxŠx výška 380x360x6 mm, včetně LED...
Stropní svítidlo, černý matný kov, MDF šedý, plast v barvě šampaň, plast bílý, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov a hliník titanová barva, plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov a hliník titanová barva, plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov černý, plast opál, akryl bílý, 3 úrovně pomocí vypínače na stěně:...
Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, DxŠx výška 630x350x70 mm, včetně...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, nerez chrom, hliník černý mat, plastové křišťály čiré, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva tmavý, plast černý, plast bílý, polohovatelné, DxŠx...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
