DAKARI I 67358D GLOBO stropní
Kód: 67358DSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý mat, MDF vzhled tmavého dřeva, hliník černý mat, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, ABS černý mat, bílý plast, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, ABS černý mat, bílý plast, DxŠxV:...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV: 900x210x100mm, včetně LED 30W 230V, zdroj 3720lm, výkon 1540lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371528783 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, černá, dřevo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 30W |
| ? Světelný tok: | 3720lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 10 (cm) |
| ? Šířka: | 21 (cm) |
| ? Hloubka: | 90 (cm) |
Stropní svítidlo, černý matný kov, MDF šedý, plast v barvě šampaň, plast bílý, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov černý mat, MDF vzhled tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV: 450x450x50mm,...
Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, DxŠx výška 630x350x70 mm, včetně...
Stropní svítidlo, MDF s imitací tmavého dřeva, plast černý matný, plast bílý, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník černý, hliník zlatý, plast bílý, polohovatelné, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, plast černý, plast šedý matný, plast bílý, nastavitelné obdélníky, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, nikl, hliník, akryl opál bílý, DxŠxV: 71x55x10 cm, včetně 1xLED 40W 230V,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, akryl s bublinami, průměr 40 cm, DxŠxV: 44x40x11 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý mat, MDF vzhled tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV: 800x200x50mm,...
Stropní svítidlo, kov a hliník titanová barva, plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov černý mat, hliník černý mat, plast bílý, DxŠxV: 1104x130x56mm, včetně LED...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, plast opál, otočné, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, plast černý, plast bílý, výkyvné rameno, DxŠx výška 515x100x72 mm, rozměry...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF tmavě hnědý, plast opál, otočné, DxŠxV: 69x37x11 cm, včetně LED...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
