DAKARI I 67356D1 GLOBO stropní
Kód: 67356D1Související produkty
Stropní svítidlo, kov černý mat, MDF vzhled tmavého dřeva, hliník černý mat, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, ABS černý mat, bílý plast, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, ABS černý mat, bílý plast, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV: 580x300x70mm, ? kruhů: 2x 205mm, 1x 300mm, včetně LED 40W 230V, zdroj 4750lm, výkon 1370lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371533787 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, černá, dřevo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 40W |
| ? Světelný tok: | 4750lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 7 (cm) |
| ? Šířka: | 30 (cm) |
| ? Hloubka: | 58 (cm) |
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, plast opál, plast satinovaný,...
Stropní svítidlo, kov černý, plast opál, akryl bílý, 3 úrovně pomocí vypínače na stěně:...
Stropní svítidlo, kov vzhled dřeva, kov černý, hliník černý matný, akryl bílý, akrylové křišťály...
Stropní svítidlo, kov a hliník černý matný, plast opál, otočné, DxŠxV: 865x400x88 mm, včetně LED...
Stropní svítidlo, kov a hliník titanová barva, plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Stropní svítidlo kov černý mat, MDF imitace dřeva, ABS černý mat, plast opál, DxŠxV: 480x300x100...
Stropní svítidlo, plast černý, matný nikl plast, čiré plastové křišťály, bílý plast, nastavitelná...
Stropní svítidlo, černý kov, šedý hliník, bílý plast, čiré plastové křišťály, několik úrovní...
Stropní svítidlo kov černý matný, plast opál, přepínání funkcí nástěnným vypínačem, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, nerez chrom, hliník černý mat, plastové křišťály čiré, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, plast opál, DxŠxV: 40x40x6 cm, včetně LED 18W 230V, 1950lm zdroj,...
Stropní svítidlo, plast černý matný, plast černý matný, plast křišťálu čirý, plast bílý,...
Stropní svítidlo, kov šedý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, paměťová funkce, noční světlo,...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník černý, hliník zlatý mat, plast bílý, polohovatelné, DxŠx...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
