BEATRIX 67297D GLOBO stropní | LED | 12W | černá | Š: 27 cm |
Kód: 67297DSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, otočné,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, průměr...
Detailní popis produktu
Nechte své pokoje zářit se stropním svítidlem BEATRIX. Díky svému matně černému kovovému tělu a detailům ve vzhledu dřeva MDF dodá vašemu prostoru nádech elegance. Souhra matně černého plastu a opálového plastu zajišťuje měkké, rozptýlené světlo, které vytváří příjemnou atmosféru. S kompaktními rozměry 270x270x54 mm BEATRIX harmonicky zapadne do každé místnosti a snadno se instaluje. Lampa je vybavena energeticky účinným 12W LED osvětlovacím systémem, který produkuje 1350lm zdroj a 600lm výkon. Užijte si teplé, příjemné světlo s barevnou teplotou 3000 K. BEATRIX je ideální volbou pro stylové osvětlení vašich pokojů a vytvoření útulné atmosféry.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371451401 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a plast |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 12W |
| ? Světelný tok: | 600lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Výška: | 5,4 cm |
| ? Šířka: | 27 cm |
| ? Hloubka: | 27 cm |
Stropní svítidlo kov černý mat, MDF imitace dřeva, ABS černý mat, plast opál, DxŠxV: 920x300x130...
Stropní svítidlo, hliník matný stříbrný, plast bílý, akryl, zrcadlový 3D efekt, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov šedý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, paměťová funkce, noční světlo,...
Stropní svítidlo kov, hliník černý, akryl opál, stmívatelné, přepínání nástěnným vypínačem,...
Stropní svítidlo kov černý matný, imitace dřeva, plast opál, přepínání funkcí nástěnným...
Stropní svítidlo, kov černý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, SmartLight, paměťová funkce,...
Stropní a nástěnné svítidlo kov černý matný, kov mosaz matná, plast opál, DxŠxV: 440x220x155 mm,...
Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, DxŠx výška 730x350x70 mm, včetně...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník černý, hliník zlatý mat, plast bílý, polohovatelné, DxŠx...
Stropní svítidlo, kov černý, plast opál bílý, přepínatelné nástěnným vypínačem, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva tmavý, plast černý, plast bílý, polohovatelné, DxŠx...
Stropní svítidlo kov černý mat, MDF imitace dřeva, plast opál, hliník černý mat, DxŠxV:...
Stropní svítidlo kov černý matný, plast opál, přepínání funkcí nástěnným vypínačem, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva, plast bílý, vícekrokový nástěnný vypínač,...
Stropní svítidlo kov černý mat, MDF imitace dřeva, ABS černý mat, plast opál, DxŠxV: 660x300x100...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
