BEATRIX 67294D3 GLOBO stropní | LED | 30W | černá | Š: 82 cm |
Kód: 67294D3Související produkty
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, otočné,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, průměr...
Detailní popis produktu
Zažijte působivou nádheru stropního svítidla BEATRIX. Jeho matné černé kovové pouzdro v kombinaci s detaily ve vzhledu tmavého dřeva MDF dodá vašemu pokoji elegantní a moderní nádech. Kombinace matně černého plastu a opálového plastu vytváří měkké, rozptýlené světlo, které vytváří příjemnou atmosféru. S velkorysými rozměry 820x310x85 mm je BEATRIX opravdovým kouskem a lze jej snadno instalovat. Tato lampa je vybavena výkonným LED osvětlovacím systémem, který spotřebuje 30W při produkci zdroje 3350lm a výkonu 1700lm. Užijte si teplé, příjemné světlo s barevnou teplotou 3000 K. S BEATRIX můžete proměnit jakoukoli místnost v elegantní a zářivý domov.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 9007371448395 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a plast |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 30W |
| ? Světelný tok: | 1700lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Výška: | 8,5 cm |
| ? Šířka: | 82 cm |
| ? Hloubka: | 31 cm |
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF imitace dřeva, akryl opál, stmívatelné, několik úrovní...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva tmavý, hliník černý, plast bílý, chrom,...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník černý, akryl opál, stmívatelné, fixace barvy, SmartLight,...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov vzhled dřeva, hliník černý matný, akryl satinovaný, silikon bílý, průměr...
Stropní a nástěnné svítidlo kov černý matný, kov mosaz matná, plast opál, DxŠxV: 440x220x155 mm,...
Stropní svítidlo, černý matný kov, MDF šedý, plast v barvě šampaň, plast bílý, DxŠx výška...
Stropní svítidlo kov černý mat, MDF imitace dřeva, ABS černý mat, plast opál, DxŠxV: 920x300x130...
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, DxŠxV: 1080x180x60 mm, včetně...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast opál, nastavitelné, změna barvy světla pomocí nástěnného...
Stropní svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, křišťály K5 čiré, akryl čirý,...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo tmavě hnědé, plast opál, DxŠxV: 46x23x7 cm, včetně LED 18W...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo tmavě hnědé, akryl opál, průměr 45 cm, výška 6 cm, včetně LED...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
