GROUNI 673140-39A GLOBO stropní
Kód: 673140-39ADetailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov titan mat, hliník titan mat, plastové křišťály čiré, několik úrovní nástěnným spínačem, fixace barvy, paměťová funkce, DxŠxVxH: 1060x600x137mm, včetně LED 39W 230V, výkon 2500lm, CCT 2700/4500/6500K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.54 kg |
| EAN: | 9007371533879 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | šedá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 39W |
| ? Světelný tok: | 4200lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 2700K, 6500K, 4500K |
| ? Výška: | 13,7 (cm) |
| ? Šířka: | 60 (cm) |
| ? Hloubka: | 106 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
