SAPENA 67328-20D GLOBO stropní | LED | 20W | černá | Š: 52,6 cm |
Kód: 67328-20DSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, plast černý matný, plastové křišťály čiré, nastavitelné obdélníky,...
Stropní svítidlo, plast černý, čiré plastové křišťály, nastavitelné obdélníky, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, matný černý plast, čiré akrylové krystaly, otočné, DxŠxV:61,4x34x9,3cm, LED 24W...
Stropní svítidlo, plast černý matný, šedý, akryl bílý, otočné, DxŠxV:61,4x34x9,3cm, LED 24W 230V,...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, plastové černé matné, čiré plastové křišťály, nastavitelné čtverce, DxŠx výška 526x374x75 mm, včetně LED 20W 230V, zdroj 2500lm, výstup 1470lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 9007371447558 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Velikostní řada: | 35 až 49 cm |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | plast |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Spotřeba: | 20W |
| ? Světelný tok: | 2500lm |
| ? Výška: | 7,5 cm |
| ? Šířka: | 52,6 cm |
| ? Hloubka: | 37,4 cm |
Stropní svítidlo, plast černý matný, plast černý matný, plast křišťálu čirý, plast bílý,...
Stropní svítidlo kov černý mat, MDF imitace dřeva, ABS černý mat, plast opál, DxŠxV: 480x300x100...
Stropní svítidlo, kov vzhled dřeva, kov černý, hliník černý matný, akryl bílý, akrylové křišťály...
Stropní svítidlo, kov a hliník titanová barva, plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, MDF s imitací tmavého dřeva, plast černý matný, plast bílý, DxŠx výška...
Stropní svítidlo kov, hliník černý, akryl opál, stmívatelné, přepínání nástěnným vypínačem,...
Stropní svítidlo, kov vzhled dřeva, hliník černý matný, silikon bílý, výkyvné rameno, průměr 405...
Stropní svítidlo kov, hliník černý, akryl opál, stmívatelné, přepínání nástěnným vypínačem,...
Stropní svítidlo, plast černý, plast šedý matný, plast bílý, nastavitelné obdélníky, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, DxŠxV: 1080x180x60 mm, včetně...
Stropní svítidlo, nikl, hliník, akryl opál bílý, DxŠxV: 71x55x10 cm, včetně 1xLED 40W 230V,...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo tmavě hnědé, plast opál, DxŠxV: 46x23x7 cm, včetně LED 18W...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, SmartLight, paměťová funkce,...
Stropní svítidlo plast bílý, plast bílý, výkyvné rameno, DxŠx výška 515x100x72 mm, rozměry ramen:...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
