SAPENA 67328-24 GLOBO stropní | LED | 24W | černá | Š: 61,4 cm |
Kód: 67328-24Související produkty
Stropní svítidlo, kov černý, plast černý matný, plastové křišťály čiré, nastavitelné obdélníky,...
Stropní svítidlo, plastové černé matné, čiré plastové křišťály, nastavitelné čtverce, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, matný černý plast, čiré akrylové krystaly, otočné, DxŠxV:61,4x34x9,3cm, LED 24W...
Stropní svítidlo, plast černý matný, šedý, akryl bílý, otočné, DxŠxV:61,4x34x9,3cm, LED 24W 230V,...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, plast černý, čiré plastové křišťály, nastavitelné obdélníky, DxŠx výška 614x340x93 mm, včetně LED 24W 230V, zdroj 2900lm, výstup 1800lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 9007371453559 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Velikostní řada: | do 34 cm |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | plast |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Spotřeba: | 24W |
| ? Světelný tok: | 2900lm |
| ? Výška: | 9,3 cm |
| ? Šířka: | 61,4 cm |
| ? Hloubka: | 34 cm |
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF imitace dřeva, akryl opál, stmívatelné, několik úrovní...
Stropní svítidlo, kov vzhled dřeva, hliník černý matný, akryl satinovaný, silikon bílý, průměr...
Stropní svítidlo, plast černý matný, plast černý matný, plast křišťálu čirý, plast bílý,...
Stropní svítidlo, plast černý, plast šedý matný, plast bílý, nastavitelné obdélníky, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, černý matný kov, MDF šedý, plast v barvě šampaň, plast bílý, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast opál, nastavitelné, změna barvy světla pomocí nástěnného...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva tmavý, hliník černý, plast bílý, chrom,...
Stropní svítidlo, kov bílý černý, kov antracit, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo,...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník zlaté barvy, plast bílý, průměr 500 mm, hloubka 160 mm,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast opál, nastavitelné, změna barvy světla pomocí nástěnného...
Stropní svítidlo, MDF šedý, plast v barvě šampaň, plast bílý, DxŠx výška 380x360x6 mm, včetně LED...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva tmavý, hliník černý, plast bílý, chrom,...
Stropní svítidlo, černý matný kov, MDF šedý, plast v barvě šampaň, plast bílý, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník zlaté barvy, akryl bílý, DxŠx výška 620x270x82 mm, včetně LED...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
