SAPENA 67328-24OC GLOBO stropní
Kód: 67328-24OCSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, plast černý matný, plastové křišťály čiré, nastavitelné obdélníky,...
Stropní svítidlo, plast černý, čiré plastové křišťály, nastavitelné obdélníky, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, plastové černé matné, čiré plastové křišťály, nastavitelné čtverce, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast černý matný, plast bílý, nastavitelné obdélníky, DxŠx...
Stropní svítidlo, matný černý plast, čiré akrylové krystaly, otočné, DxŠxV:61,4x34x9,3cm, LED 24W...
Stropní svítidlo, plast černý, plast šedý matný, plast bílý, nastavitelné obdélníky, DxŠx výška...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, plast černý matný, šedý, akryl bílý, otočné, DxŠxV:61,4x34x9,3cm, LED 24W 230V, zdroj 3050lm, výstup 1800lm, 4000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 9007371450244 |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | plast, akryl |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 24W |
| ? Světelný tok: | 3050lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 4000K |
| ? Výška: | 9,3 (cm) |
| ? Šířka: | 61,4 (cm) |
| ? Hloubka: | 34,1 (cm) |
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva tmavý, hliník černý, plast bílý, chrom,...
Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, DxŠx výška 730x350x70 mm, včetně...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo tmavě hnědé, plast opál, DxŠxV: 46x23x7 cm, včetně LED 18W...
Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, DxŠx výška 440x290x55 mm, včetně...
Stropní svítidlo kov černý mat, plast opál, hliník černý mat, hliník imitace dřeva, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva, plast opál, stmívatelné, vícekrokové ovládání přes...
Stropní svítidlo plast bílý, plast bílý, výkyvné rameno, DxŠx výška 515x100x72 mm, rozměry ramen:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, otočné,...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva, plast bílý, vícekrokový nástěnný vypínač,...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva tmavý, plast černý, plast bílý, polohovatelné, DxŠx...
Stropní svítidlo kov černý mat, MDF imitace dřeva, plast opál, hliník černý mat, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF tmavě hnědý, plast opál, otočné, DxŠxV: 69x37x11 cm, včetně LED...
Stropní svítidlo, kov vzhled dřeva, hliník černý matný, akryl satinovaný, silikon bílý, průměr...
Stropní svítidlo kov černý mat, MDF imitace dřeva, ABS černý mat, plast opál, DxŠxV: 920x300x130...
Stropní svítidlo, kov bílý černý, kov antracit, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
