DARRYL I 48040-40 GLOBO stropní
Kód: 48040-40Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov a plast černé barvy, akryl bílý, stmívatelné, několik úrovní s nástěnným vypínačem, fixace barvy, paměťová funkce, noční světlo, časovač, dálkové ovládání, DxŠxV: 350x330x88mm, LED 40W 230V, výkon 238-2380lm, CCT 2700-6500K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 9007371487295 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, černá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | dálkové ovládání, zdroj LED, stmívací |
| ? Spotřeba: | 40W |
| ? Světelný tok: | 5800lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 2700K, 6500K |
| ? Výška: | 8,8 (cm) |
| ? Šířka: | 33 (cm) |
| ? Hloubka: | 35 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
