DAKARI I 67357D GLOBO stropní
Kód: 67357DSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý mat, MDF vzhled tmavého dřeva, hliník černý mat, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, ABS černý mat, bílý plast, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, ABS černý mat, bílý plast, DxŠxV: 600x168x66mm, včetně LED 20W 230V, zdroj 2430lm, výkon 1000lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 9007371522781 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, černá, dřevo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 20W |
| ? Světelný tok: | 2430lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 6,6 (cm) |
| ? Šířka: | 16,8 (cm) |
| ? Hloubka: | 60 (cm) |
Stropní svítidlo, kov vzhled dřeva, hliník černý matný, silikon bílý, výkyvné rameno, průměr 405...
Stropní svítidlo, černý kov, šedý hliník, bílý plast, čiré plastové křišťály, několik úrovní...
Stropní svítidlo, kov černý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, SmartLight, paměťová funkce,...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF tmavě hnědý, plast opál, otočné, DxŠxV: 69x37x11 cm, včetně LED...
Stropní svítidlo, plast černý, plast bílý, výkyvné rameno, DxŠx výška 515x100x72 mm, rozměry...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva tmavý, hliník černý, plast bílý, chrom,...
Stropní svítidlo, kov a plast černé barvy, akryl bílý, stmívatelné, několik úrovní s nástěnným...
Stropní svítidlo, kov a hliník titanová barva, plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, nikl, akryl opál bílý.>
Stropní svítidlo, kov černý mat, MDF vzhled tmavého dřeva, hliník černý mat, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, průměr...
Stropní svítidlo, kov šedý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, paměťová funkce, noční světlo,...
Stropní svítidlo, kov černý, plast opál, akryl bílý, 3 úrovně pomocí vypínače na stěně:...
Stropní svítidlo, broušený hliník, kov šedý mat, akryl bílý mat, stmívatelné, několik úrovní...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva tmavý, hliník černý, plast bílý, chrom,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
