TYLER 67178S GLOBO stropní | LED | 12W | černá | Š: 51,5 cm |
Kód: 67178SSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, plast černý, plast bílý, výkyvné rameno, DxŠx výška 515x100x72 mm, rozměry ramen: 34,5x2 cm, včetně LED 12W 230V, zdroj 1250lm, výstup 765lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 9007371459810 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Velikostní řada: | do 34 cm |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | plast |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Spotřeba: | 12W |
| ? Světelný tok: | 1250lm |
| ? Výška: | 7,2 cm |
| ? Šířka: | 51,5 cm |
| ? Hloubka: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
