DELLA II 67361C GLOBO stropní
Kód: 67361CSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Stropní svítidlo, černý kov, šedý hliník, bílý plast, čiré plastové křišťály, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Stojací lampa, kov černý mat, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové krystaly čiré, dotykové...
Stojací lampa, kov černý mat, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové krystaly čiré, dotykové...
Stropní svítidlo, kov černý mat, zlatá nerezová ocel, hliník černý mat, čiré plastové křišťály,...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý mat, nerez chrom, hliník černý mat, plastové křišťály čiré, DxŠxV: 505x400x140mm, kruhy šířka: 1x400mm, 1x216mm, včetně LED 24W 230V, zdroj 3073lm, výkon 845lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 9007371578191 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná, černá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 24W |
| ? Světelný tok: | 3073lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 14 (cm) |
| ? Šířka: | 40 (cm) |
| ? Hloubka: | 50,5 (cm) |
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, matný černý kov, MDF s imitací tmavého dřeva, plast černý, plast bílý, DxŠx...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo tmavě hnědé, plast opál, DxŠxV: 46x23x7 cm, včetně LED 18W...
Stropní svítidlo, kov šedý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, paměťová funkce, noční světlo,...
Stropní svítidlo, kov a hliník titanová barva, plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov černý mat, MDF vzhled tmavého dřeva, hliník černý mat, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, plast opál, plast satinovaný,...
Stropní svítidlo kov, hliník černý, akryl opál, stmívatelné, přepínání nástěnným vypínačem,...
Stropní svítidlo, kov černý mat, MDF vzhled tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV: 300x300x50mm,...
Stropní svítidlo, kov černý mat, zlatá nerezová ocel, hliník černý mat, čiré plastové křišťály,...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo tmavě hnědé, plast opál, DxŠxV: 66x31x8 cm, včetně LED 30W...
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, chrom, akryl opál bílý, nastavitelné, noční světlo, kompatibilní s Google...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
