DELLA II 67361G GLOBO stropní
Kód: 67361GSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Stropní svítidlo, černý kov, šedý hliník, bílý plast, čiré plastové křišťály, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové křišťály čiré, několik...
Stojací lampa, kov černý mat, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové krystaly čiré, dotykové...
Stojací lampa, kov černý mat, hliník šedý tmavý, plast bílý, plastové krystaly čiré, dotykové...
Stropní svítidlo, kov černý mat, nerez chrom, hliník černý mat, plastové křišťály čiré, DxŠxV:...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý mat, zlatá nerezová ocel, hliník černý mat, čiré plastové křišťály, DxŠxV: 505x400x140mm, kruhy šířka: 1x400mm, 1x216mm, včetně LED 24W 230V, zdroj 3150lm, výkon 845lm, 3000K.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 9007371575190 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 24W |
| ? Světelný tok: | 3150lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 14 (cm) |
| ? Šířka: | 40 (cm) |
| ? Hloubka: | 50,5 (cm) |
Stropní svítidlo, kov šedý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, paměťová funkce, noční světlo,...
Stropní svítidlo, tmavý plast s imitací dřeva, matný černý kov, akryl bílý, DxŠx výška 730x350x70...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník černý, hliník zlatý mat, plast bílý, polohovatelné, DxŠx...
Stropní svítidlo, plastové černé matné, čiré plastové křišťály, nastavitelné čtverce, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník zlaté barvy, akryl bílý, DxŠx výška 620x270x82 mm, včetně LED...
Stropní svítidlo, kov černý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, SmartLight, paměťová funkce,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast opál, nastavitelné, změna barvy světla pomocí nástěnného...
Stropní svítidlo, kov černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, ABS černý mat, bílý plast, DxŠxV:...
Stropní svítidlo kov černý mat, plast opál, hliník černý mat, hliník imitace dřeva, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, plast černý, plast šedý matný, plast bílý, nastavitelné obdélníky, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast opál, nastavitelné, změna barvy světla pomocí nástěnného...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva tmavý, hliník černý, plast bílý, chrom,...
Stropní svítidlo, plast černý, matný plast zlaté barvy, čiré plastové křišťály, plast bílý,...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník černý, hliník zlatý, plast bílý, polohovatelné, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
