BEATRIX 67294D1 GLOBO stropní | LED | 18W | černá | Š: 47,5 cm |
Kód: 67294D1Související produkty
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, otočné,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, průměr...
Detailní popis produktu
Objevte elegantní krásu BEATRIX! Toto stropní svítidlo mistrně kombinuje kov v matné černé, tmavě zbarvený vzhled dřeva MDF a černý matný plast, aby vytvořil nadčasový design. S rozměry 475x310x85 mm se skvěle hodí do každé místnosti a dodá jí zvláštní atmosféru. BEATRIX je vybaven výkonnou integrovanou LED 18W, která pracuje při 230V. Se světelným výkonem 2100lm nabízí jasné, ale příjemně teplé osvětlení 3000K. Opálový plast zajišťuje rovnoměrné rozložení světla a měkké prostředí. Nechte se okouzlit BEATRIXem a užijte si dokonalou souhru materiálů a světla. Proměňte svůj pokoj ve stylové místo relaxace a pohody.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 9007371457380 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a plast |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 18W |
| ? Světelný tok: | 1050lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Výška: | 8,5 cm |
| ? Šířka: | 47,5 cm |
| ? Hloubka: | 31 cm |
Stropní svítidlo, plast černý, plast šedý matný, plast bílý, nastavitelné obdélníky, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, tmavý plast s imitací dřeva, matný černý kov, akryl bílý, DxŠx výška 440x290x52...
Stropní svítidlo, kov vzhled dřeva, kov černý, hliník černý matný, akryl bílý, akrylové křišťály...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva, plast bílý, vícekrokový nástěnný vypínač,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast opál, nastavitelné, změna barvy světla pomocí nástěnného...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, plast opál, otočné, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník černý, akryl opál, stmívatelné, fixace barvy, SmartLight,...
Stropní svítidlo, plast černý, matný nikl plast, čiré plastové křišťály, bílý plast, nastavitelná...
Stropní svítidlo plast bílý, plast bílý, výkyvné rameno, DxŠx výška 515x100x72 mm, rozměry ramen:...
Stropní svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, K5 křišťály čiré, akryl čirý,...
Stropní svítidlo, tmavý plast s imitací dřeva, matný černý kov, akryl bílý, DxŠx výška 730x350x70...
Stropní svítidlo, kov černý, plast opál bílý, paměťová funkce, stmívatelné, dálkové ovládání,...
Stropní svítidlo, hliník matný stříbrný, plast bílý, akryl, zrcadlový 3D efekt, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, MDF s imitací tmavého dřeva, plast černý matný, plast bílý, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Stropní svítidlo kov černý mat, plast opál, hliník černý mat, hliník imitace dřeva, DxŠxV:...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
