MUNNI 67220-20 GLOBO stropní | LED |
Kód: 67220-20Související produkty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 9007371389773 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | hliník, kov, plast a akryl |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 20W |
| ? Světelný tok: | 1110lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Výška: | 5,5 cm |
| ? Šířka: | 37 cm |
| ? Hloubka: | 37 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


