PERLIX 67197-18 GLOBO stropní | LED | 18W | bílá | Š: 45 cm |
Kód: 67197-18Související produkty
Stropní svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, K5 křišťály čiré, akryl čirý,...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, křišťály K5 čiré, akryl čirý,...
Stropní svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, křišťály K5 čiré, akryl čirý,...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, křišťály K5 čiré, akryl čirý,...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, matný bílý kov, matný černý kov, akryl bílý, čiré plastové křišťály, DxŠx výška 450x320x65 mm, průměr kruhu: 1x16,2 cm, 23,5 cm, 32 cm, včetně LED 18W 230V, zdroj 2196lm, výstup 1289lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 9007371447251 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Velikostní řada: | do 34 cm |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | kov, akryl |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Spotřeba: | 18W |
| ? Světelný tok: | 2196lm |
| ? Výška: | 6,5 cm |
| ? Šířka: | 45 cm |
| ? Hloubka: | 32 cm |
Stropní svítidlo, kov a hliník titanová barva, plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov bílý, černý, akryl opál, stmívatelné, přepínání funkcí nástěnným vypínačem,...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, plast opál, otočné/výklopné, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, DxŠxV: 1080x180x60 mm, včetně...
Stropní svítidlo, nikl, hliník, akryl opál bílý, DxŠxV: 71x55x10 cm, včetně 1xLED 40W 230V,...
Stropní svítidlo kov černý mat, MDF imitace dřeva, ABS černý mat, plast opál, DxŠxV: 480x300x100...
Stropní svítidlo, plast černý matný, plast černý matný, plast křišťálu čirý, plast bílý,...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Stropní svítidlo plast bílý, plast bílý, výkyvné rameno, DxŠx výška 515x100x72 mm, rozměry ramen:...
Stropní svítidlo, kov černý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, SmartLight, paměťová funkce,...
Stropní svítidlo kov, hliník černý, akryl opál, stmívatelné, přepínání nástěnným vypínačem,...
Stropní svítidlo, kov chrom, kov černý matný, broušený hliník zlaté barvy, plast bílý,...
Stropní svítidlo, MDF šedý, plast v barvě šampaň, plast bílý, DxŠx výška 380x360x6 mm, včetně LED...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo tmavě hnědé, plast opál, DxŠxV: 66x31x8 cm, včetně LED 30W...
Stropní svítidlo kov černý mat, MDF imitace dřeva, plast opál, hliník černý mat, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
