JAMES 57919S GLOBO stojací lampa | 2x GU10 | mosaz | Š: 27 cm |
Kód: 57919SSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, Šx výška 70x140 mm, hloubka 145 mm,...
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 260x60x145 mm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Stolní lampička, kov bronzový, hliník bronzový, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Detailní popis produktu
Stojací lampa, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, DxŠx výška 270x220x1580 mm, délka kabelu 1800 mm, bez žárovek 2xGU10 LED, max. 5W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.57 kg |
| EAN: | 9007371450893 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | kov, hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 158 cm |
| ? Šířka: | 27 cm |
| ? Hloubka: | 22 cm |
Stojací lampa, kov černý, plast bílý černý, 3 nohy, stínítko průměr 38 cm, stínítko výška: 24 cm,...
Stojací lampa, kov nikl matný, plast, textil šedý, výška stínidla 31 cm, vypínač, průměr 40 cm,...
Stojací lampa kov černý matný, kovová mřížka černá matná, vypínač na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov nikl matný, chrom, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 50x23x155 cm, bez žárovky...
Stojací lampa, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, bílý PVC kabel,...
Stojací lampa, černý kov, kouřové sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, bez žárovky, 1xE27,...
Stojací lampa kov černý matný, přírodní dřevo, sklo jantarové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo kouřové barvy, flexo, 2 vypínače, průměr 300 mm, výška 1780...
Stojací lampa kov nikl matný, sklo opál, vypínač, průměr 300 mm, výška 1600 mm, délka kabelu 1800...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, vypínač na kabelu,...
Stojací lampa, kov, nikl matný, mramor, plast, bílá, nastavitelná výška, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa, chrom, nikl, sklo satinované, vypínač, průměr 30 cm, výška 178 cm, včetně E27 LED...
Stojací lampa, kov mosaz, sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, délka kabelu 1,8m, bez...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

