JAMES 57919-4H GLOBO závěsné | 4x GU10 | mosaz | Š: 61 cm |
Kód: 57919-4HSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, Šx výška 70x140 mm, hloubka 145 mm,...
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 260x60x145 mm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 530x60x145 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, DxŠx...
Stolní lampička, kov bronzový, hliník bronzový, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, DxŠx výška 610x60x max.1200 mm, bez žárovek 4xGU10, max. 25W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.49 kg |
| EAN: | 9007371459889 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | kov, hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 61 cm |
| ? Hloubka: | 6 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 87x36x120 cm, včetně 9xG9 LED 3,5W...
Závěsné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, DxŠxV: 650x60x1200...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max....
Závěsné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo, kabel PVC černý, průměr 555 mm, výška 1300 mm,...
Závěsné svítidlo, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, DxŠxV: 85x17x120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov a hliník titanová barva, čiré plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akryl, skleněné křišťály, 4 LED spoty ve vrchní části svítidla,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule, kabel PVC černý, nastavitelná výška, barvy skla: 1x...
Závěsné svítidlo kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, kabel PVC černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-33 cm,...
Závěsné svítidlo, chrom, K5 průhledné křišťály, pohyblivé, průměr kruhů 30 cm, 50 cm a 70 cm,...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, silikon bílý, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, skleněné křišťály, jantarové, čiré, průměr 60 cm, výška max....
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

