BRIGGS 67186-50 GLOBO závěsné
Kód: 67186-50Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov/hliník černý mat, saténový akryl, stmívatelné, několik úrovní nástěnným spínačem, paměťová funkce, noční světlo, dálkové ovládání, DxŠxV: 890x500x1500mm, průměr kruhů: 1x500mm a 1x400mm, LED 50W 230V, výkon 100-1000lm, CCT2700-6000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.64 kg |
| EAN: | 9007371468898 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | dálkové ovládání, zdroj LED, stmívací |
| ? Spotřeba: | 50W |
| ? Světelný tok: | 6500lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 2700K, 6000K |
| ? Výška: | 150 (cm) |
| ? Šířka: | 50 (cm) |
| ? Hloubka: | 89 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
