BRIGGS 67186-36 GLOBO závěsné
Kód: 67186-36Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov/hliník černý mat, saténový akryl, stmívatelné, několik úrovní nástěnným spínačem, paměťová funkce, noční světlo, dálkové ovládání, DxŠxVxH: 630x600x1500mm, LED 36W 230V, zdroj 400-4800lm, výkon 50-800lm, CCT 2700-6000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.57 kg |
| EAN: | 9007371465897 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | dálkové ovládání, zdroj LED, stmívací |
| ? Spotřeba: | 36W |
| ? Světelný tok: | 4800lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 2700K, 6000K |
| ? Výška: | 150 (cm) |
| ? Šířka: | 60 (cm) |
| ? Hloubka: | 63 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
