ULLEU 69029-6 GLOBO závěsné | 6x E27 | černá | Š: 50 cm |
Kód: 69029-6Související produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, konopná lana hnědá, průměr 30 cm, výška 160 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý, lano hnědé, průměr 10 cm, výška max. 166 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Závěsné svítidlo, kov černý, lano hnědé, průměr 38 cm, výška max. 150 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Závěsné svítidlo, kov matný černý, konopné lano hnědé, DxŠxV: 100x25x max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, průměr 25 cm, výška max. 150 cm, bez...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov, černá, hnědé konopné lano, průměr 50 cm, výška max. 126 cm, bez žárovek 6xE27, max. 40W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.62 kg |
| EAN: | 9007371350797 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, hnědá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 6 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 126 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Hloubka: | 50 cm |
Závěsné svítidlo, chrom, K5 průhledné křišťály, pohyblivé, průměr kruhů 30 cm, 50 cm a 70 cm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov a hliník titanová barva, plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo kouřové, černobílý textilní kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, hliník stříbrný a zlatý, akryl čirý, plast bílý, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška max. 100 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov kávová barva matná, plast opál, stmívatelné, paměťová funkce, výškově...
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov nikl, skleněné koule bílé, černý PVC kabel, výškově nastavitelné, průměr...
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška max. 100 cm, bez žárovek 5xE27,...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, hliník černý, kov zlatý, akryl, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, bílý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, paměťová funkce, noční...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-33 cm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com






