ULLEU 69029H2 GLOBO závěsné | 1x E27 | černá | Š: 25 cm |
Kód: 69029H2Související produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, lano hnědé, průměr 38 cm, výška max. 150 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Závěsné svítidlo, kov černý, konopná lana hnědá, průměr 30 cm, výška 160 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov, černá, hnědé konopné lano, průměr 50 cm, výška max. 126 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov matný černý, konopné lano hnědé, DxŠxV: 100x25x max. 120 cm, bez žárovek...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, průměr 25 cm, výška max. 150 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 9007371427802 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, hnědá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 150 cm |
| ? Šířka: | 25 cm |
| ? Hloubka: | 25 cm |
Závěsné svítidlo, kov nikl, skleněné koule bílé, černý PVC kabel, výškově nastavitelné, průměr...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-33 cm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, sklo jantarové, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály průměr 61 cm, výška max. 150 cm, bez žárovek 6xE14,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo, sklo kouřové, kabel PVC černý, DxŠxV: 62x18x max.120...
Závěsné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové, kabel PVC černý, DxŠxV: 78x10x...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, K9 křišťály průhledné, nastavitelné, průměr 64 cm, výška max. 180...
Závěsné svítidlo, chrom, K5 průhledné křišťály, pohyblivé, průměr kruhů 30 cm, 50 cm a 70 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max....
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály, průměr 67 cm, výška max. 166 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov grafit/vzhled dřeva, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4x...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akryl, skleněné křišťály, 2 LED spoty ve vrchní části svítidla,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

