HENDRY 15884H1 GLOBO závěsné | 1x E27 | černá | Š: 25 cm |
Kód: 15884H1Související produkty
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, skleněné kapky průhledné, akrylové křišťály průhledné, kabel PVC černý, průměr 250 mm, výška 1200 mm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371454877 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 25 cm |
| ? Hloubka: | 25 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo, sklo kouřové, kabel PVC černý, průměr 27 cm, výška max....
Závěsné svítidlo kov černý matný, sklo jantarové, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky,...
Závěsné svítidlo, černý kov, dřevo, DxŠxV: 85x15x max. 150 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Závěsné svítidlo, kov černý matný, krystaly K9 čiré, stínítko uvnitř zlaté, průměr 40 cm, výška...
Závěsné svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 87x36x120 cm, včetně 9xG9 LED 3,5W...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo kouřové, černobílý textilní kabel, průměr 9 cm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov bílý, stínítko s dekorací květů, průměr 51 cm, výška max. 138 cm, bez...
Závěsné světlo nikl matný, chrom, černý textilní kabel, DxŠxV: 90x20x max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, průměr 20 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, textil zlatý, akrylové křišťály, průměr 40 cm, výška max. 140...
Závěsné svítidlo, bílý kov, s korkem, DxŠxV: 69x20x max. 150 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo kov černý matný, přírodní dřevo, sklo jantarové barvy, kabel PVC černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo černé, kov nikl, textilní černý kabel, průměr 35 cm, výška...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max....
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo černé, kov nikl, textilní černý kabel, DxŠxV: 93x10x max. 120...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


