JORDANA 15742-4 GLOBO závěsné | 4x E27 | černá | Š: 86 cm |
Kód: 15742-4Související produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, průměr 320 mm, výška max....
Stropní svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, průměr 350 mm, výška 180 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, průměr 465 mm, výška 180 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, průměr 310 mm, výška max....
Stolní lampička, kov černý matný, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, DxŠx výška 860x130x max.1200 mm, bez žárovek 4xE27, max. 60W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 9007371458899 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, akryl |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 86 cm |
| ? Hloubka: | 13 cm |
Závěsné svítidlo, kov kávová barva matná, plast opál, kabel PVC průhledný, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, 3 koule s průměrem: 20 - 25 - 30 cm,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, sklo krystaly čiré, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, DxŠxV: 650x60x1200...
Závěsné svítidlo, hliník černý, kov zlatý, akryl, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 3 koule s průměrem: 20 - 25 - 30 cm, průměr 51...
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška max. 100 cm, bez žárovek 5xE27,...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, křišťály K5 čiré, akryl čirý,...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov chrom, skleněné křišťály, kouřové, čiré, průměr 61 cm, výška max. 120 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, možnost nastavení výšky, DxŠxV: 630x110x1200 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, MDF tmavě hnědý, plast opál, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, mosaz, sklo jantarové, kabel PVC transparentní, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

