JORDANA 15742-3 GLOBO závěsné | 3x E27 | černá | Š: 32 cm |
Kód: 15742-3Související produkty
Stropní svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, průměr 350 mm, výška 180 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, DxŠx výška 860x130x...
Stropní svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, průměr 465 mm, výška 180 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, průměr 310 mm, výška max....
Stolní lampička, kov černý matný, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, průměr 320 mm, výška max. 1200 mm, bez žárovek 3xE27, max. 60W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 9007371455898 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, akryl |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 32 cm |
| ? Hloubka: | 32 cm |
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, výškově nastavitelné, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, skleněné křišťály, jantarové, čiré, průměr 60 cm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné koule bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, chrom, K5 křišťály průhledné, stmívatelné, změna barvy světla 3000-4500-6000K,...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník antracit, akryl bílý, stmívatelné, několik úrovní pomocí...
Závěsné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály, průměr 71 cm, výška max. 180 cm, bez žárovek 10xE14,...
Závěsné svítidlo, kov grafit, akryl opál, stmívatelné, dálkové ovládání, fixace barev, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov kávová barva matná, plast opál, kabel PVC průhledný, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo, kabel PVC černý, průměr 555 mm, výška 1300 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý/zlatý, akryl opál, stmívatelné, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Závěsné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové, kabel PVC černý, DxŠxV: 78x10x...
Závěsné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, sklo krystaly čiré, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

