JORDANA 15742T GLOBO lampička | 1x E27 | černá | Š: 15 cm |
Kód: 15742TSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, průměr 320 mm, výška max....
Stropní svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, průměr 350 mm, výška 180 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, DxŠx výška 860x130x...
Stropní svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, průměr 465 mm, výška 180 mm, bez žárovek...
Detailní popis produktu
Stolní lampička, kov černý matný, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, průměr 150 mm, výška 343 mm, délka kabelu 1400 mm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 9007371471539 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, akryl |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 34,3 cm |
| ? Šířka: | 15 cm |
| ? Hloubka: | 15 cm |
Stolní lampička, kov modrý, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V.
Stolní lampička, kov černý, plast, nastavitelné, vypínač, Š x V: 40x59 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stolní lampička, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý, dotykové...
Stolní lampička kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, kabel PVC černý, vypínač na...
Stolní lampička, plast černý, satin., matný černý silikon, dotykové zapnutí/vypnutí/plynulé...
Stolní lampička kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov šedý, světlé dřevo, kabel 1,5m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez žárovky...
Stolní lampička, keramika hnědá, textil bílý, kabel 1,2 m, vypínač, D x Š x V: včetně 13x11x29...
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kabel PVC černý,...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, kolébkový vypínač na kabelu, průměr 150 mm, výška...
Stolní lampička, keramická, černá,zlatá barva, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Stolní lampička, plast stříbrný a bílý, flexi, USB nabíječka, noční světlo s RGB, stmívatelné,...
Stolní lampička, kov černý, MDF s efektem dřeva, kov mosazný matný, sklo kouřové, textilní kabel...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

