JORDANA 15742-5D GLOBO stropní | 5x E27 | černá | Š: 46,5 cm |
Kód: 15742-5DSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, průměr 320 mm, výška max....
Stropní svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, průměr 350 mm, výška 180 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, DxŠx výška 860x130x...
Závěsné svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, průměr 310 mm, výška max....
Stolní lampička, kov černý matný, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, průměr 465 mm, výška 180 mm, bez žárovek 5xE27, max. 60W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 9007371465231 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, akryl |
| ? Počet světel. zdrojů: | 5 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 18 cm |
| ? Šířka: | 46,5 cm |
| ? Hloubka: | 46,5 cm |
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška 36 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové, kabel PVC černý,...
Stropní svítidlo, kov šedý matný, skleněné koule, barvy skla: bronzová, zelená, petrolejová,...
Stropní svítidlo, kov černý, akryl, akrylové křišťály průhledné, 1 otočné rameno, 61 cm dlouhé,...
Stropní svítidlo, chrom, plast, průměr 71 cm, výška 16 cm, bez žárovek 5xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 87x30x38 cm, včetně 9xG9 LED 3,5W...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlaté barvy, skleněné koule jantarové, průměr 550 mm, výška 280...
Stropní svítidlo kov černý matný, kouřové sklo průměr 235 mm, výška 400 mm, průměr 2x10cm,...
Stropní svítidlo, kov zlaté barvy, sklo bílé, průměr 560 mm, výška 430 mm, bez žárovek 13xG9 LED,...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo, kouřové sklo, průměr 39 cm, výška 21 cm, bez žárovek 3xE27,...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kouřové sklo, průměr 380 mm, výška...
Stropní svítidlo, kov chrom, křišťál K5 průhledný, akryl satinovaný, stmívatelné, průměr 40 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 17x17x21 cm, bez žárovky...
Stropní svítidlo, nikl, plast, akrylové křišťály, pohyblivé, krokový spínač, fixace barev, průměr...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

