BLACKY I 15345-3DMM GLOBO stropní | 3x E14 | černá | Š: 46 cm |
Kód: 15345-3DMMSouvisející produkty
Stojací lampa, kov mosaz, sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, délka kabelu 1,8m, bez...
Stolní lampička, kov mosaz, sklo, s vypínačem na kabelu, průměr 19 cm, výška 45 cm, délka kabelu...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, DxŠxV: 110x19x120 cm, bez žárovek 4xE14, max....
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, DxŠxV: 103x34x120 cm, bez žárovek 8xE14, max....
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 22 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 65 cm, výška 38 cm, bez žárovek 6xE14,...
Náhradní sklo pro 15345-3, -4, -8 čtvercové, 16,5cm
Náhradní sklo pro 15345-3, -4, -8 oválné, 15,8cm
Detailní popis produktu
Skvělé stropní svítidlo ze série Blacky zaujme svým krásným designem. Pod stínidlem z kouřového skla v různých tvarech jsou umístěny tři objímky E14, které visí 36 cm od stropu (průměr 46 cm) na černých matných tyčích na podstavci v barvě mosazi. Zásuvky E14 vám dávají svobodu použití až do maximálního výkonu 40 wattů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 9007371442485 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 36 cm |
| ? Šířka: | 46 cm |
| ? Hloubka: | 46 cm |
Stropní svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 51x17x20,5 cm, bez žárovek...
Stropní světlo, bílý plast, chromované, otočné, DxŠxV:51,5x10x7,2cm, LED 12W 230V, zdroj 1450lm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, kouřové sklo průměr 235 mm, výška 400 mm, průměr 2x10cm,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 17x17x21 cm, bez žárovky...
Stropní svítidlo, kov černý matný, chrom, skleněné tyčinky kouřové, průměr 320 mm, výška 215 mm,...
Stropní svítidlo, kov černý, imitace dřeva, akryl opál, DxŠxV: 43x43x8 cm včetně 1xLED 20W 230V,...
Stropní svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály průhledné a satinované, průměr 40 cm, výška 14,5...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil zlatý, akrylové křišťály průhledné, průměr 40 cm, výška...
Stropní svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály průhledné a satinované, průměr 62 cm, výška 15...
Stropní svítidlo, chrom, plast, průměr 71 cm, výška 16 cm, bez žárovek 5xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 65 cm, výška 38 cm, bez žárovek 6xE14,...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kouřové sklo, průměr 380 mm, výška...
Stropní svítidlo, chrom, akryl průhledný, DxŠxV: 32x32x24 cm, včetně 6xLED 3W 9,6V, 250lm, 4000K.
Stropní svítidlo, černý matný kov, tmavě hnědé dřevo, sklo kouřové barvy, DxŠx výška 600x150x205...
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 460 mm, výška 327 mm, bez...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



