BLACKY I 15345SMM GLOBO stojací lampa | 1x E27 | mosaz | Š: 30 cm |
Kód: 15345SMMSouvisející produkty
Stolní lampička, kov mosaz, sklo, s vypínačem na kabelu, průměr 19 cm, výška 45 cm, délka kabelu...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, DxŠxV: 110x19x120 cm, bez žárovek 4xE14, max....
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, DxŠxV: 103x34x120 cm, bez žárovek 8xE14, max....
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 22 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška 36 cm, bez žárovek 3xE14,...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 65 cm, výška 38 cm, bez žárovek 6xE14,...
Detailní popis produktu
Stojací lampa 160 cm bude skvělým doplňkem vašeho interiéru. Skládá se z kovového podstavce v barvě mosazi (průměr 25 cm), který dodává stojací lampě dokonalou stabilitu a má také kovovou tyč v barvě mosazi. Tato má nahoře kulaté stínidlo z kouřového skla (průměr 30 cm), které lze osadit žárovkou E27 dle vašeho výběru. Máte tak možnost určit si barvu a jas světla podle svých představ. 180 cm dlouhý kabel má navíc přibalený vypínač, kterým můžete stojací lampu snadno zapínat a vypínat. S dalšími modely ze stejné řady můžete ve svých čtyřech stěnách vytvořit stylové prostředí a dotvořit celkový obraz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.44 kg |
| EAN: | 9007371422043 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 160 cm |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Hloubka: | 30 cm |
Stojací lampa, kov nikl matný, chrom, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 50x23x155 cm, bez žárovky...
Stojací lampa, černé, stará mosaz, nastavitelné, vypínač, DxŠxV: 50x30x155 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stojací lampa, černý kov, černá textilie, kabel 1,8m, vypínač, průměr 54 cm, výška 160 cm, bez...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, nožní spínač na...
Stojací lampa, kov černý matný, dřevo přírodní barvy, sklo kouřové, plastové křišťály průhledné,...
Stojací lampa, kov černý matný, zlaté barvy, otočné stínidlo, výškově nastavitelná 148-168cm,...
Stojací lampa, kov černý, plast černý a zlatý, průměr stínítka: 38 cm, kabel 1,8 m, vypínač,...
Stojací lampa, kov, nikl matný, mramor, plast, bílá, nastavitelná výška, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov černý, plast opál, kabel 180 cm, vypínač, DxŠxV: 23x18x130 cm, včetně 1xLED...
Stojací lampa, kov matný nikl, plast bílý, chrom, černý PVC kabel, dotykový stmívač, 3-stupňový...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněné křišťály kouřové, čiré, kabel PVC černý, vypínač na...
Stojací lampa, kov, měděná, plast, kabel 1,8 m, výškově nastavitelná, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa, černý kov, mramor černý, černý textil, zlatý akryl, černý 1.8m textilní kabel,...
Stojací lampa, kov černý, mramor černý, DxŠxV: 130x120x200 cm, délka kabelu 1,8m, bez žárovek 5x...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



